Księgowość dla programistów Poznań

Pracujesz jako programista w branży IT i prowadzisz działalność? Zapewne skupiasz się projektach, poznawaniu nowych rozwiązań, rozwoju i wszystkim tym, co związane z Twoją branżą. Prawdopodobnie nie interesują Cię takie sprawy jak składki ZUS, podatki, PITy i inne obowiązki księgowe dotyczące każdej firmy, dlatego chcesz je powierzyć specjalistom? Jeśli tak, znajdujesz się w odpowiednim miejscu – nasze biuro Dofis ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, kierując usługę zarówno do osób samozatrudnionych, jak i dużych przedsiębiorstw z szeroko pojętego sektora informatycznego.

Powierz swoje rozliczenia księgowe kompetentnym fachowcom

Niezależnie od tego, czy już prowadzisz działalność, czy dopiero ją planujesz bądź jesteś w trakcie zakładania, możesz liczyć na nasze wsparcie. Proponujemy wszechstronną pomoc, która obejmuje m.in. doradztwo księgowe. Już podczas składania wniosku o rejestrację przedsiębiorstwa konieczny jest bowiem wybór formy opodatkowania czy statusu płatnika VAT. Dzięki poradom naszych fachowców zyskujesz gwarancję podjęcia optymalnych decyzji, które umożliwiają najkorzystniejsze przewidziane w prawie rozliczenie. Usługi z zakresu księgowości dla programistów i specjalistów IT to nasza specjalność od lat.

Już po rejestracji działalności prowadzimy rachunkowość Twojej firmy. Zajmujemy się wszelkimi rozliczeniami, m.in. z ZUS i US, wyliczaniem wysokości składek i podatków czy tworzeniem i wysyłaniem dokumentacji PIT. Przez cały okres współpracy służymy wsparciem doradczym – w każdej chwili można się z nami skontaktować i uzyskać odpowiedzi na pytania i wątpliwości natury księgowej. Usługi kierujemy zarówno do osób samozatrudnionych, jak i większych przedsiębiorstw IT z Poznania. Księgowość dla programistów nie ma przed nami tajemnic!

Księgowość dla programistów w rękach specjalistów godnych zaufania

Mamy świadomość, że zależy Ci na kompleksowym outsourcingu, dlatego jeśli tylko chcesz, przejmiemy wszelkie obowiązki rachunkowe, które na Tobie spoczywają. Robimy wszystko, żeby współpraca przebiegała jak najsprawniej, dlatego gwarantujemy maksymalnie efektywne i proste kanały komunikacji. Świadczymy usługi księgowe również dla programistów i specjalistów IT korzystających z ulgi IP BOX lub rozważających ją. W razie potrzeby możemy pomóc w podjęciu najlepszej decyzji i zająć się rozliczeniem dochodów objętych tym wysoce preferencyjnym podatkiem.

Wsparcie profesjonalnego biura zatrudniającego kompetentnych oraz doświadczonych specjalistów od księgowości jest kluczowe z kilku względów. Poza oszczędnością czasu tak samo istotną kwestią jest zgodność prowadzonej działalności z aktualnie obowiązującymi przepisami. Kwestie rachunkowe są precyzyjnie regulowane przez prawo, którego nieprzestrzeganie wiąże się z ryzykiem sankcji administracyjnych, dlatego świadomość, że zajmują się nimi fachowcy, jest bardzo cenna.

Ponadto usługi księgowe dla programistów i firm IT zlokalizowanych w Poznaniu i okolicach zapewniają dostęp do wielu rzetelnych i przydatnych informacji na temat sytuacji finansowej przedsiębiorcy. Jeśli tylko chcesz i wyrazisz zgodę, prześlemy Ci precyzyjną ofertę współpracy – zapraszamy do kontaktu!

Zobacz inne nasze usługi

Chcesz założyć działalność?

Otwierasz firmę? Zmieniasz formę zarobkowania na samozatrudnienie? Z doświadczenia wiemy, że na starcie cenna będzie pomoc przy rejestracji i wyborze formy opodatkowania...

Chcesz przenieść obsługę działalności?

Działasz już od jakieś czasu, ale rozliczasz podatki samodzielnie? Korzystasz z usług innego biura, ale chciałbyś je zmienić? Możesz to zrobić w każdej chwili - nawet w trakcie roku...

Ulga IP-BOX

Ulga IP-BOX, to działająca od października 2018r. preferencja podatkowa, w postaci 5% stawki dla dochodów uzyskanych z kwalifikowanego prawa własności intelektualnej...