Biuro rachunkowe Poznań - cennik

Koszt obsługi zależy od formy opodatkowania, tego czy jesteś podatnikiem VAT i ile masz dokumentów.
Dla przykładu, miesięczny koszt obsługi księgowej osoby prowadzącej działalność związaną z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki PKD 62 korzystającej z ulgi IP-BOX, to 380 zł netto.

Księgowość

 • Księga przychodów i rozchodów, podatek liniowy 190 zł netto / miesiąc.
 • Ryczałt ewidencjonowany
  150 zł
  netto / miesiąc.
 • Powyższa cena to stawka podstawowa dla 20 dokumentów / miesiąc + rozliczenie roczne.

Rozliczenia VAT

 • Prowadzenie ewidencji, wysyłka JPK
  60 zł netto / miesiąc.

Rozliczenia ZUS

 • Naliczanie składek, wysyłka deklaracji, obsługa zwolnień
  60 zł
  netto / miesiąc.

Ewidencja IP-BOX

 • Prowadzenie ewidencji
  80 zł netto / miesiąc.

Rabat

 • A co powiesz na rabat? Doceniasz współpracę z nami i skutecznie polecasz nasze biuro?
  Z przyjemnością udzielimy Twojej firmie 50% rabatu na miesiąc obsługi zaraz po podpisaniu umowy
  z poleconą przez Ciebie osobą. Dodatkowo nowy klient, na dobry początek współpracy, otrzyma w pierwszym miesiącu 25% zniżki.
  Razem zyskujemy!

Doskonale wiemy, że poza jakością współpracy związanej z księgowością, ważny jest dla Ciebie oferowany przez biuro rachunkowe cennik usług. W naszym przypadku firmy z Poznania i okolic mogą liczyć na wsparcie doświadczonego zespołu, które łączy w sobie rzetelność z atrakcyjnymi stawkami. Powierz nam pełną obsługę księgową i poza czasem oszczędzaj również pieniądze!

Co obejmuje cennik usług księgowych?

Zacznijmy od odpowiedzi na pytanie, za co w ogóle płacisz, korzystając z oferty Dofis. Otóż konkretny wykaz, realizowanych w ramach współpracy usług zależy od Twoich wymagań, które z kolei wynikają m.in. z formy prowadzonej działalności i wybranego sposobu opodatkowania. Przykładowo, nieco tańsze jest wsparcie biura rachunkowego dla firm pozbawionych statusu aktywnego płatnika VAT niż obsługa księgowa przedsiębiorstw zobowiązanych do uiszczania tego podatku.

Konieczne jest prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Comiesięcznie wyliczanie stawki podatku i przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji finansowej to obowiązek każdej firmy. Obsługa księgowa realizowana przez naszych specjalistów, której cennik sprawdzisz powyżej, obejmuje te usługi.

Oferta biura Dofis może obejmować również innego rodzaju czynności, w tym jednorazowe, jak np. wypełnienie wniosku o wpis do ewidencji CEiDG, przygotowanie dokumentacji PIT. Jeżeli więc interesuje Cię fachowa obsługa rachunkowa w Poznaniu, sprawdź cennik i wybierz usługi księgowe świadczone przez nasz zespół!

Od czego zależy cennik usług księgowych

Oto najważniejsze zmienne wpływające na wysokość stawek:

Bez względu na formę opodatkowania i prowadzonej działalności, ilość dokumentów i status płatnika VAT zapewniamy przejrzyste i zarazem konkurencyjne warunki finansowe. Stawiamy na współpracę bazującą na uczciwości i zaufaniu, do której serdecznie zapraszamy każdego, kto chce zlecić obsługę księgową i świadczenie usług rachunkowych.

Zobacz inne nasze usługi

Chcesz założyć działalność?

Otwierasz firmę? Zmieniasz formę zarobkowania na samozatrudnienie? Z doświadczenia wiemy, że na starcie cenna będzie pomoc przy rejestracji i wyborze formy opodatkowania...

Chcesz przenieść obsługę działalności?

Działasz już od jakieś czasu, ale rozliczasz podatki samodzielnie? Korzystasz z usług innego biura, ale chciałbyś je zmienić? Możesz to zrobić w każdej chwili - nawet w trakcie roku...

Ulga IP-BOX

Ulga IP-BOX, to działająca od października 2018r. preferencja podatkowa, w postaci 5% stawki dla dochodów uzyskanych z kwalifikowanego prawa własności intelektualnej...